Контакт

Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні
вул. Золотоворітська 2, офіс 7
01030 Київ, Україна 
Тел.: (044) 270-62-72, -73, -74 
Факс: (044) 279-84-92 
Е-Mail: info@hss.kiev.ua
Web: http://hss.kiev.ua

20 років в Україні (1992-2012): презентація

Про Фонд Ганса Зайделя

Місія Фонду Ганса Зайделя


"На службі демократії, миру та розвитку" – під таким гаслом здійснює свою діяльність Фонд Ганса Зайделя як у Німеччині, в першу чергу у Вільній державі Баварія, так і за її межами.


Колишній федеральний президент Роман Герцог одного разу визначив "освіту для демократії" "постійним і реальним завданням політичних фондів". Це сприяє тому, що "громадяни відкритого суспільства можуть як можна з великим знанням справи брати участь в процесі розвитку демократії".


Розуміння демократії у кожному поколінні необхідно виховувати із самого початку. Саме молоді потрібно чітко роз'яснювати політичні взаємозв'язки. Лише таким чином її можна спонукати до більш активної участі у суспільно-політичному житті. Інакше кажучи: демократія вимагає політичної освіти.


З часів свого заснування 11.04.1967 року Фонд Ганса Зайделя проводить освітню політичну роботу з метою – як це зафіксовано в його статуті – сприяти "демократичній та громадській освіті німецького народу на християнській основі". Наближений до Християнсько-соціального союзу Фонд Ганса Зайделя названий на честь колишнього прем'єр-міністра Баварії і голови ХСС Ганса Зайделя. Близькі до партій фонди є незалежними від відповідних партій в економічних, юридичних і організаційних аспектах, але працюють у дусі їх ідеології. Фонд Ганса Зайделя втілює християнсько-соціальні цінності, які впливають на нашу роботу в Німеччині і за кордоном.


Фонд Ганса Зайделя прагне виховати таких політично свідомих громадян, яким притаманні як вільний розвиток особистості, так і соціальна відповідальність та відчуття солідарності з іншими людьми. Це завдання набуває особливої актуальності саме в наш час, коли все більше зростає потреба у власній відповідальності, у новій "культурі самостійності" та "активному громадянському суспільстві".

 

 

Детальну інформацію про Фонд Ганса Зайделя (німецькою мовою) можна знайти за адресою:
https://www.hss.de/ueber-uns/